Polski English German

Lider technologii gnojowicy

 503 088 391   

lukasz@agroserwiskrysiak.pl

O nas

Agro-Serwis Krysiak jest firmą rodzinną, którą założył mój ojciec w 1989 r., obecnie od 2016 r. ja kontynuuję jego dzieło. Nasze korzenie wywodzą się z rodziny o tradycjach rolniczych, dlatego doskonale wiemy czego oczekują nasi klienci. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń służących do miksowania, przepompowywania i zagospodarowania gnojowicy. Nasza firma stawia na jakość, i długotrwałość, dlatego nasze urządzenia miksujące są najchętniej kupowanymi na polskim rynku.

- Dzięki specjalizacji jesteśmy w stanie wyprodukować urządzenia o dowolnych wymiarach i kształtach, dostosowując się w pełni do Państwa potrzeb.

- Jako jedyny producent w Polsce, tworzymy miksery wieżowe do zbiorników o wysokości powyżej 4 metrów.

- W oparciu o wieloletnie doświadczenie w produkcji mieszadeł, jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy produkować specjalistyczne pompy do gnojowicy.

- W oparciu o doświadczenie z rolnikami specjalizującymi się w produkcji trzody chlewnej stworzyliśmy mikser podrusztowy o specjalnym przeznaczeniu do mieszania gnojowicy w wannach pod rusztami. Jest to jedyne takie urządzenie na polskim rynku.

- Jesteśmy  w stanie w krótkim czasie odpowiedzieć na najbardziej wymagające zamówienia.

Dzięki prawie 30 letniemu doświadczeniu w udoskonalaniu technik zagospodarowania i przygotowania gnojowicy, jesteśmy w stanie wyposażyć Państwa w urządzenia o największej wydajności i użyteczności dostępne na polskim rynku. Jednocześnie dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym klientom za powierzone zaufanie.

Agro-Serwis Krysiak

 

 

Copyright © 2014 Agro-Serwis Krysiak - All rights reserved

Agro-Serwis Krysiak, Nowa Ruda 28 A, 18-525 Turośl
tel. kom. 503 088 391 tel. (086) 278 61 59, fax: (086) 278 61 59 e-mail: lukasz@agroserwiskrysiak.pl

Projekt i wykonanie: Artneo.pl

RODO

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AGRO-SERWIS KRYSIAK ŁUKASZ KRYSIAK Nowa Ruda 28a, 18-525 Turośl. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytanie kierowane do firmy poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom. Państwa dane nie będą wykorzystywane do profilowania, ani do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Zamknij